آغاز پویش کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» از خانه یک شهید

 آخرین بروزرسانی: 1400/06/29 383 زمان مطالعه: 2 دقیقه
روایت زندگی پر ماجرا و خواندنی اشرف سادات منتظری، مادر شهید محمد معماریان

پویش کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» به تناسب شخصیت زینب‌‌گونه راوی کتاب در ایام محرم و صفر با همکاری مرکز رسانه ای شیرازه و سازمان صداوسیما در سطح ملی اجرا می‌شود.

به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، مراسم افتتاحیه مسابقه بزرگ کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» که روایت زندگی پر ماجرا و خواندنی خانم اشرف سادات منتظری مادر شهید محمد معماریان است، در منزل شهید معماریان و با حضور مادر گرانقدر شهید، راوی این کتاب و عوامل پویش این مسابقه از «انتشارات حماسه‌یاران» برگزار شد.

در ابتدای این مراسم حاج حسین کاجی، راوی دفاع مقدس با اشاره به عظمت کار مادران شهدا بیان داشت: این سومین پویش بزرگ کتابخوانی است که توسط «انتشارات حماسه‌یاران» برگزار می‌شود و این دفعه تصمیم گرفتیم با هدف معرفی الگوی زن مسلمان و جهادی طراز انقلاب اسلامی به جامعه، پویش کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» به روایت مادر شهید معماریان را کلید بزنیم.

سپس فضای جلسه با ذکر مصایب سالار شهیدان توسط مداح اهل بیت آقای مهدی قربانی عطر آگین شد. در ادامه دبیر پویش‌‌های «انتشارات حماسه یاران» به تشریح پویش پرداخت.

حجت الاسلام کتابی گفت: پویش کتابخوانی کتاب «تنها گریه کن» به تناسب شخصیت زینب گونه راوی کتاب، در ایام محرم و صفر با همکاری مرکز رسانه‌ای شیرازه و سازمان صدا و سیما در سطح ملی اجرا می‌شود.

وی افزود: برای برندگان مبلغ ۲۰ میلیون تومان جایزه نقدی در نظر گرفته شده است  علاقه‌مندان برای شرکت در مسابقه باید پس از تهیه کتاب مخصوص مسابقه که به همراه سوالات مسابقه است، پاسخ‌ها را به دبیرخانه ارسال کنند.

امکان خرید کتاب نیز به سه روش «خرید اینترنتی» از سایت من و کتاب، خرید پیامکی با ارسال عدد ۳ به سامانه۳۰۰۰۱۹۱۷۱۷  و خرید از کتابفروشی های معتبر امکان‌پذیر است.

من و کتاب

دیدگاه کاربرانورود به سیستم جهت ثبت نظر