برگزاری مسابقه کتابخوانی با محور پیشرفت اقتصادی

 آخرین بروزرسانی: 1400/06/29 89 زمان مطالعه: 2 دقیقه
با خواندن این کتاب زندگی را به دو بخش تقسیم کنید. روایت شکل‌گیری کاری جهادی در شرکتی دانش‌بنیان.

مسابقه کتابخوانی با محور کتاب «تندتر از عقربه ها حرکت کن» که به تولید و پیشرفت اقتصادی پرداخته است، برگزار می شود.

کتاب «تندتر از عقربه ها حرکت کن» به قلم «بهزاد دانشگر» روایت یک تلاش و دویدن برای کار و تولید است. این کتاب، خاطرات شخصی است که این روز ها «دستگاه های شتاب دهنده خطی» تولید می کند. دستگاه هایی که مهم ترین راهکار برای درمان سرطان هستند. دستگاه هایی که پیش از این تنها در چند کشور جهان تولید و به دنیا عرضه می شده است. ولی این روز ها در ایران عزیزمان هم تولید و استفاده و حتی صادر می شود.
چیزی که این کتاب را ویژه می کند نگاه راوی است. نگاه جهادی و وظیفه نوید نجاتبخش به کار و تلاش کردن است. وی معتقد است فارغ از درآمد باید تلاش کرد. باید به دنبال وظیفه رفت. باید جای خالی و آن نیاز را شناخت و درصدد رفعش تلاش کرد و دوید. اینگونه آن شرایط مالی هم فراهم می آید و رزقمان وسیع می شود.

اگر می‌خواهید بدانید که یک کار خوب و ممتاز چگونه با درآمد مطلوب راه‌اندازی می‌شود، مطالعه کتاب «تندتر از عقربه‌ها حرکت کن» را از دست ندهید. این کتاب روایتی از برپایی و شکل‌گیری یک شرکت دانش‌بنیان است و شخصیت اول آن می‌تواند الگویی مناسب برای نسل جوان باشد.

این مسابقه با جوایز نقدی بیش از دویست میلیون ریال از ١٩ مرداد تا ١٩ مهر به همت «نشر معارف» برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای خرید کتاب می‌توانند به سایت فروش اینترنتی من و کتاب و یا با ارسال عدد ۴ به ۵٠٠٠۵۴۶٠ کتاب را خریداری نمایند.

من و کتاب

دیدگاه کاربرانورود به سیستم جهت ثبت نظر